| ID |
Анонимен номер |
Въпрос |
Отговор |
| 10374930 |
300898 |
Ще остана ли без работа? |
По-добре да не казвам |
| 10374929 |
300898 |
Ще остана ли без работа? |
Концентрирай се и питай пак |
| 10374928 |
300898 |
Ще остана ли на тая работа |
Да, определено |
| 10374927 |
300898 |
Ще ме изгонят ли от работа |
Разчитай на това |
| 10374926 |
300898 |
Ще остана ли на работа |
Източниците ми казват не |
| 10374925 |
175147 |
Ще имам ли тройка? |
Разчитай на това |
| 10374924 |
175147 |
Ще ми дадат ли изпита? |
Концентрирай се и питай пак |
| 10374923 |
722338 |
Този път никъде няма вода ? |
Изглежда добре |
| 10374922 |
722338 |
Целия квартал е без вода този път,не само отделни улици да нямат вода,като наскоро ? |
Концентрирай се и питай пак |
| 10374921 |
313163 |
ще бъдем ли във варна на 22 септември |
Изглежда добре |
| 10374920 |
175147 |
Ще ми дадат ли изпита от днес? |
Не мога да предскажа сега |
| 10374919 |
722338 |
Този път и в къщите хората нямат вода ? |
Без съмнение |
| 10374918 |
313163 |
ще ми спре ли до 21 септември |
Без съмнение |
| 10374917 |
722338 |
И при Харито няма вода и у тях ? |
Както го виждам - да |
| 10374916 |
313163 |
ще ми спре ли до 21 септември |
Не мога да предскажа сега |
| 10374915 |
722338 |
И баба Мара пак няма вода,то значи и нашия апартамент пак няма вода ? |
Твърде вероятно |
| 10374914 |
313163 |
ще ходим ли във варна на 21 септември |
Не изглежда добре |
| 10374913 |
722338 |
Целия квартал Трошево няма вода и Младост,явно има проблем с водата от няколко дена там ? |
Да, определено |
| 10374912 |
722338 |
Митко пак ли няма вода и Мария Димитрова ? |
Несъмнено да |
| 10374909 |
989521 |
С Петя ще се съберем ли ? |
Несъмнено да |
| 10374907 |
989521 |
С Петя разделихме ли се? |
Не изглежда добре |
| 10374902 |
489987 |
Чакам ли дете |
Не и след милион години |
| 10374899 |
489987 |
Бременна ли съм |
Неясен отговор, питай пак |
| 10374880 |
485078 |
Съжелява ли Радослав за грубото си отношение към мен |
Не! |
| 10374868 |
485078 |
Ще ми пиши ли Радослав |
Не! |
| 10374866 |
476933 |
В апартамента ли е Любя |
Да |
| 10374865 |
476933 |
Люба спи ли Сега |
Много съмнително |
| 10374864 |
476933 |
Спи ли Люба сега |
Изглежда добре |
| 10374843 |
793858 |
Ще бъдем ли заедно завинаги с Атанас? |
Несъмнено да |
| 10374842 |
793858 |
Ще се разделим ли с Атанас? |
Несъмнено да |
| 10374841 |
311316 |
Има ли смисъл да се пробвам пак с Маги |
Изглежда добре |
| 10374840 |
311316 |
Да се пробвам ли пак с Маги |
Отговорът ми е не |
| 10374839 |
825385 |
А Коко ще вземе ли мацката? |
Изглежда добре |
| 10374838 |
825385 |
Наистина ли ще ходим в Гърция? |
Източниците ми казват не |
| 10374837 |
316794 |
Ще си хвана ли гадже скоро |
Знаците показват да |
| 10374836 |
316794 |
Ще си хвана ли гадже скоро |
По-добре да не казвам |
| 10374835 |
316794 |
Аз красива ли съм |
Без съмнение |
| 10374834 |
316794 |
Красива ли съм |
Концентрирай се и питай пак |
| 10374831 |
554088 |
Тенъо мислили за мен |
Да, определено |
| 10374827 |
554088 |
Тенъо тази вечер щеми се обади ли |
Както го виждам - да |
| 10374826 |
554088 |
Тенъо тази вечер щеми прати ли есемес |
Питай по-късно |
| 10374825 |
554088 |
Тенъо днес щеми се обади ли |
Не! |
| 10374824 |
4296 |
Ахмет иска ли ме |
Без съмнение |
| 10374815 |
563995 |
Im a ali dede :D |
Знаците показват да |
| 10374814 |
563995 |
shes so fat and not for me :D |
Не! |
| 10374813 |
563995 |
f*** duygule bahar yıldırım denzili güneş puhahah .D |
Да |
| 10374796 |
476933 |
Добре ли е сега Люба |
Да, определено |
| 10374788 |
369561 |
Сина ми ще свикне ли бързо на яслата |
Да, определено |
| 10374787 |
369561 |
Ще успея ли да стигна до жената |
Източниците ми казват не |
| 10374786 |
48086 |
На 11.11 ли ще родя? |
Не и след милион години |