| ID |
Анонимен номер |
Въпрос |
Отговор |
| 10375384 |
722338 |
И в параклиса няма вода до 21 часа ? |
Много съмнително |
| 10375383 |
722338 |
Нали и при Елизабет няма вода в Младост сега? |
Разчитай на това |
| 10375382 |
722338 |
И едно дете не им стигна ? |
Без съмнение |
| 10375381 |
722338 |
Ама с Митко пак живее Елизабет ? |
Разчитай на това |
| 10375379 |
722338 |
Още едно ще има и тя пак ? |
Както го виждам - да |
| 10375377 |
722338 |
Ще има още едно догодина ? |
Много съмнително |
| 10375376 |
722338 |
Ето,познах,още едно дете и тя ще има ? |
Неясен отговор, питай пак |
| 10375374 |
722338 |
И Елизабет пак е бременна и тя сега ? |
Да, определено |
| 10375373 |
722338 |
Да,но са зодия рак и двете деца на Пламен ? |
Знаците показват да |
| 10375372 |
722338 |
Че и жената на Пламен и тя ? |
Не и след милион години |
| 10375371 |
722338 |
Тя забременя на седми октомври 2019-та? |
Както го виждам - да |
| 10375368 |
722338 |
Както Елизабет и тя забременя на седми октомври ? |
Да |
| 10375367 |
722338 |
И миналата година жена му пак забременя октомври ? |
Както го виждам - да |
| 10375366 |
722338 |
Жена му и предния път на Пламен забременя октомври 2019-та ? |
Както го виждам - да |
| 10375365 |
722338 |
Пак юли на първи се роди и второто му дете ? |
Без съмнение |
| 10375364 |
722338 |
Юли пак му се роди и второто дете ? |
Концентрирай се и питай пак |
| 10375363 |
722338 |
Първото му дете се роди 2020-та,сега преди 2 месеца второто дете му се роди ? |
Не изглежда добре |
| 10375362 |
722338 |
Пламен преди 2 години ли му се роди първото дете юли,като на Елизабет ? |
Отговорът ми е не |
| 10375361 |
722338 |
Разчертаха и там ,да? |
По-добре да не казвам |
| 10375360 |
211099 |
ще се омъжа ли? |
Изглежда добре |
| 10375359 |
722338 |
Те още от днес и те разчертаха двора кой къде ще е утре ? |
Много съмнително |
| 10375358 |
722338 |
И гимназиите ще имат ? |
Несъмнено да |
| 10375357 |
722338 |
Утре частната гимназия ще имат ли откриване на учебната година горе ? |
Без съмнение |
| 10375356 |
211099 |
наси ще се оправи ли от психичните си проблеми? |
Неясен отговор, питай пак |
| 10375355 |
389640 |
Да си набия ли една чекия?? |
Без съмнение |
| 10375354 |
722338 |
Е,ето,значи са се върнали от Кранево ? |
Определено |
| 10375353 |
722338 |
И тя е прала килимите й ? |
Несъмнено да |
| 10375352 |
722338 |
Беше там цяло лято,но от утре е на работа ? |
Много съмнително |
| 10375350 |
722338 |
Да,тя цело лято беше на село,но вече е тук ? |
Питай по-късно |
| 10375349 |
389640 |
Да се самозадоволя ли сега? |
Без съмнение |
| 10375348 |
722338 |
Учителката върна ли се от Кранево ? |
Неясен отговор, питай пак |
| 10375347 |
722338 |
Бяха на терасата пак ? |
Знаците показват да |
| 10375346 |
722338 |
Пак ме видяха,че съм аз ? |
Твърде вероятно |
| 10375344 |
722338 |
Те бяха и пак се излагам пред хората,като звъня и на тях ? |
Както го виждам - да |
| 10375340 |
722338 |
Украинците ли сега ми отвориха,не дядо Марин ? |
Не и след милион години |
| 10375325 |
485079 |
Ще създам ли семейство? |
По-добре да не казвам |
| 10375324 |
485079 |
Ще създам ли семейство? |
Питай по-късно |
| 10375323 |
485079 |
Глупака пак се активирал с буквите. |
Много съмнително |
| 10375267 |
1012086 |
Той щом ме видя ли ме хареса? |
Твърде вероятно |
| 10375256 |
1012086 |
Ще се влюби ли необратимо? |
Източниците ми казват не |
| 10375253 |
1012086 |
Ще се влюби ли необратимо? |
Питай по-късно |
| 10375250 |
1012086 |
Ще хлътне ли дълбоко по мен? |
Не и след милион години |
| 10375247 |
1012086 |
Ще ме люби ли? |
Твърде вероятно |
| 10375240 |
1012086 |
Ще се влюби ли още повече в мен? |
Знаците показват да |
| 10375232 |
1012086 |
Ще ме получи ли? |
Не изглежда добре |
| 10375230 |
1012086 |
Ще му се получи ли? |
Източниците ми казват не |
| 10375227 |
1012086 |
Много ли иска да е с мен? |
Да |
| 10375223 |
136411 |
Тенъо тази вечер щеми прати ли есемес |
Да, определено |
| 10375222 |
1012086 |
Много ли ме иска? |
Източниците ми казват не |
| 10375221 |
1012086 |
Той много ли ме харесва? |
Както го виждам - да |