| ID |
Анонимен номер |
Въпрос |
Отговор |
| 10376381 |
249009 |
Неделя ще работя с катя |
По-добре да не казвам |
| 10376380 |
722338 |
Бойлера тя го пуска само на нощната тарифа ? |
Без съмнение |
| 10376379 |
249009 |
Неделя ще работя с йоана |
Много съмнително |
| 10376376 |
722338 |
Тя не пуска и тя бойлера всеки ден,лампите не пали всеки ден и баба Мара ? |
Не! |
| 10376372 |
722338 |
Че,тя и баба Мара ще има малко ток пак този месец 20 лева ? |
Да |
| 10376369 |
249009 |
Понеделник ще почивам |
Несъмнено да |
| 10376368 |
249009 |
Понеделник ще почивам |
Концентрирай се и питай пак |
| 10376366 |
722338 |
А и не пуска бойлера леля Ели всеки ден ? |
Източниците ми казват не |
| 10376363 |
722338 |
И затова имат малко ток 26 лева ? |
Твърде вероятно |
| 10376360 |
722338 |
Горе уредите са изключени,където бяхме ние ? |
Определено |
| 10376358 |
722338 |
Леля Ели не пуска бойлера и горе,там в момента няма никой ? |
Много съмнително |
| 10376357 |
722338 |
Леля Нели не пуска бойлера всеки ден,лампите не палят през деня и затова има малко ток ? |
Както го виждам - да |
| 10376354 |
249009 |
В събота като отида на работа Йоана ще ми се развика |
Не и след милион години |
| 10376353 |
722338 |
Да,старае се и тя да прави и кономии на тока ? |
Не и след милион години |
| 10376352 |
722338 |
Леля Ели защо има малко ток-защото не пуска бойлера през деня всеки ден ? |
Не изглежда добре |
| 10376349 |
249009 |
Събота Йоана ще ме направи на нищо |
Без съмнение |
| 10376348 |
249009 |
Йоана ядосана ми е от калфланда |
Несъмнено да |
| 10376347 |
778297 |
Ще ми пише ли Веселин, докато съм в Банкя |
Без съмнение |
| 10376346 |
249009 |
Йоана ядосана ми е от калфландя |
Разчитай на това |
| 10376345 |
249009 |
Йоана ядосана ми е |
Изглежда добре |
| 10376344 |
778297 |
Ще получа ли подарък от Веселин? |
Както го виждам - да |
| 10376343 |
856176 |
Ще ме приемат ли на работа до края на есента |
Да, определено |
| 10376342 |
722338 |
И те се включиха,но тя преподписа договора ? |
Несъмнено да |
| 10376340 |
722338 |
И на улицата на леля Нели всички са на оптиката на а1? |
Както го виждам - да |
| 10376337 |
722338 |
И Виваком скоро там ще имат оптика ? |
Без съмнение |
| 10376335 |
722338 |
Значи и в Лом А1 пуснаха оптика отдавна ,още преди 2 години ? |
Да, определено |
| 10376334 |
722338 |
Тя вече е на оптиката ,но пак си плаща всеки месец към а1? |
Твърде вероятно |
| 10376333 |
722338 |
Днес я плати,защото,ако не плати,няма да гледа ? |
Да |
| 10376331 |
722338 |
Напротив,днес я плати,защото утре ще я спрат ? |
Питай по-късно |
| 10376330 |
722338 |
Леля Нели не е ли платила телевизията й за септември ? |
Питай по-късно |
| 10376325 |
400328 |
Излъга ли ме Зоран |
Изглежда добре |
| 10376323 |
400328 |
Зоран в Пула ли е |
Източниците ми казват не |
| 10376321 |
400328 |
В 21 часа ли ще ми се обади Зоран |
Отговорът ми е не |
| 10376317 |
400328 |
Зоран ще ми се обади ли |
Да |
| 10376314 |
400328 |
Ще ми се обади ли Зоран тази вечер |
Източниците ми казват не |
| 10376310 |
400328 |
Зоран днес в пула ли беше |
Питай по-късно |
| 10376275 |
653118 |
Ще ми вземат ли кн |
Без съмнение |
| 10376272 |
87494 |
Карлхайнц за болногледач ли искаше да ме наеме? |
Питай по-късно |
| 10376271 |
989397 |
da pisha li |
Както го виждам - да |
| 10376269 |
989397 |
da pisha li na bivsheto gadje |
По-добре да не казвам |
| 10376267 |
87494 |
Карлхайнц за работа ли искаше да ме вербува? |
Отговорът ми е не |
| 10376265 |
87494 |
Карлхайнц лични посещение ли ми направи? |
Много съмнително |
| 10376263 |
87494 |
Карлхайнц нарочно ли дойде при мен? |
Твърде вероятно |
| 10376260 |
87494 |
Карлхайнц иска ли да му се обадя? |
Много съмнително |
| 10376259 |
87494 |
Николае иска ли да се махне от Ягдхоф? |
Несъмнено да |
| 10376258 |
87494 |
Николае има ли шанс за работа извън Ягдхоф? |
Да |
| 10376257 |
87494 |
Николае ще остане ли на работа в Ягдхоф? |
Както го виждам - да |
| 10376256 |
87494 |
Николае ще ми се обади ли като се върне от отпуск? |
Не! |
| 10376255 |
87494 |
Николае в Румъния ли е в момента? |
Знаците показват да |
| 10376252 |
87494 |
Николае наистина ли е във ваканция в момента? |
Разчитай на това |