| ID |
Анонимен номер |
Въпрос |
Отговор |
| 10378039 |
31552 |
Ще го мина ли |
Определено |
| 10378030 |
674861 |
Х ли ще е мача |
Да |
| 10378029 |
674861 |
ЦСКА ще бие ли Левски |
Отговорът ми е не |
| 10378028 |
674861 |
Левски ще бие ли ЦСКА |
Не! |
| 10378017 |
986343 |
Tozi mesec li bebeto shte se rodi |
Не и след милион години |
| 10378007 |
986343 |
Kolio obica li jenasi vanq |
Не! |
| 10378003 |
986343 |
Kolio obica li vanq |
Неясен отговор, питай пак |
| 10378002 |
87494 |
Да подам ли запитване в арбайтскамерата за платени осигуровки? |
Изглежда добре |
| 10378001 |
619521 |
на благовещение ли ще спечеля от тотото супер джак пота 25септември ли. |
Знаците показват да |
| 10378000 |
378770 |
Хората в книжарницата днес направиха много пари 700 лева |
Изглежда добре |
| 10377999 |
378770 |
Хората в книжарницата днес направиха много пари |
Не и след милион години |
| 10377998 |
87494 |
Фа отида ли в Артайтскамерата и да проверя за осигуривките си? |
Изглежда добре |
| 10377997 |
378770 |
Хората в книжарницата днес направиха много пари |
Не мога да предскажа сега |
| 10377996 |
87494 |
Петра и Франц плащали ли са осигуровки за мен? |
Не и след милион години |
| 10377995 |
87494 |
Ще получа ли някакви документи от Петра и Франц? |
Не мога да предскажа сега |
| 10377994 |
87494 |
Николае говорил ли е за мен с Карлхайнц? |
Изглежда добре |
| 10377991 |
850270 |
До операцията ще мога ли да работя |
Неясен отговор, питай пак |
| 10377990 |
87494 |
Николае още ли се надява да му простя глупостите? |
Много съмнително |
| 10377989 |
87494 |
Николае мисли ли замен? |
Определено |
| 10377988 |
87494 |
Николае ще бъде ли в отпуск до края на септември? |
Несъмнено да |
| 10377987 |
850270 |
До нова година ще ми оперират ли коляното във Испания |
Както го виждам - да |
| 10377985 |
87494 |
Николае до края на септември ли е в отпуск? |
Концентрирай се и питай пак |
| 10377981 |
87494 |
Николае в Румъния ли е тази седмица? |
Разчитай на това |
| 10377978 |
87494 |
Николае в Ягдхоф ли е тази седмица? |
Източниците ми казват не |
| 10377974 |
378770 |
Дея днес беше на училище |
Не изглежда добре |
| 10377971 |
850270 |
Иво зает ли е във работата |
Не и след милион години |
| 10377970 |
378770 |
Дея е в класа на ива |
Изглежда добре |
| 10377962 |
378770 |
Фея е в класа на ива |
Разчитай на това |
| 10377961 |
850270 |
Защо лекарите няма да ми помогнат .Сигурно не знаят какво да правят |
Без съмнение |
| 10377955 |
619521 |
другия четвъртък 22 септември късмета с мен ли ще е в хазарта играта шест от четиродесет и две на тото2 |
Не мога да предскажа сега |
| 10377952 |
378770 |
Четвъртък ще излязат касите при марина |
Знаците показват да |
| 10377948 |
619521 |
неделя късмета с мен ли ще е в хазарта играта шест от четиродесет и две на тото2 |
Източниците ми казват не |
| 10377947 |
850270 |
Лекарите във Испания ще се заемат ли да лекуват коляното ми |
Не и след милион години |
| 10377946 |
619521 |
днес ли ще е това събитие от съдбовно значение за мен |
Много съмнително |
| 10377945 |
293656 |
Моника ще одобри ли, че бия чекии за нея? |
Не! |
| 10377944 |
293656 |
Моника ще одобри ли, че лъскам бастуна за нея? |
Неясен отговор, питай пак |
| 10377943 |
850270 |
Ще се оправят ли отношенията ми с Таня |
Да, определено |
| 10377942 |
806324 |
Нали се сещаш |
Източниците ми казват не |
| 10377941 |
806324 |
Така че е б и си майката |
Изглежда добре |
| 10377940 |
806324 |
Който ме търси, пращам го в гробищата |
Както го виждам - да |
| 10377939 |
659050 |
Алис ще идва ли п |
Да, определено |
| 10377938 |
659050 |
Алис ще идва ли при мен? |
Отговорът ми е не |
| 10377937 |
806324 |
Не познавам такива хора |
Не и след милион години |
| 10377936 |
659050 |
Алис ще е отпишат ли от занималнята ? |
Не мога да предскажа сега |
| 10377935 |
293656 |
Моника по-добри минети ли прави от Касандра? |
Да, определено |
| 10377934 |
806324 |
Хората се трудят,работят, живеят |
Несъмнено да |
| 10377933 |
293656 |
Моника по-добри минети ли прави от Касандра? |
По-добре да не казвам |
| 10377932 |
806324 |
Реално погледнато и времето което прекарваш в виртуалната игра стигам до извода че ти си един бацил който живее на гърба на хората |
Както го виждам - да |
| 10377931 |
293656 |
Касандра по-добри минети ли прави от Снежка? |
Разчитай на това |
| 10377930 |
542210 |
Том ще ми пише ли съобщение |
Знаците показват да |