Магическата
Топка
Bulgarian
English
Bulgarian
Russian
Dutch
Spanish
German
French
Turkish
Начало
Правила
Изтриване на въпроси
Идва ли зимата в България
Хареса ли ти отговора? Ето и линк към него
Можеш да го изпратиш на приятел или да го споделиш в блога си. Също така можеш да използваш един от бутоните по-долу, за да го споделиш в любимата си социална мрежа:
ID
Анонимен номер
Въпрос
Отговор
10378609
806324
Идва ли зимата в България
Не изглежда добре
10378604
806324
Жена ми ще види ли кеде се,рат гладните
Определено
10378603
555446
Щеси говорим ли
Концентрирай се и питай пак
10378600
555446
Любо щеседнели смен на масата
Както го виждам - да
10378597
555446
Щеси говорим ли на масата
Източниците ми казват не
10378596
806324
Знае ли че много хора в този живот зависят от мен
Неясен отговор, питай пак
10378595
555446
Щеми дадели някакви пари
Не изглежда добре
10378594
555446
Любо всеки момент щесе приберели
Както го виждам - да
10378593
806324
Каквото си наумила офцата вълкът го развалил
Не мога да предскажа сега
10378592
914316
добре ли ще се отрази на майстора за настроемието и атмосферата в къщи
Твърде вероятно
10378591
914316
ще и дам едма бутилка ракия и шоколадови бонбони за едно бон мерси от мен
Концентрирай се и питай пак
10378590
914316
значи няма да има експедиция в къщи.
Изглежда добре
10378589
914316
от мен ли зависи дали ще има експедиция в къщи
Източниците ми казват не
10378588
96562
На роял ли
Не и след милион години
10378583
96562
Да пием ли лимонада
Изглежда добре
10378581
96562
Да ядем ли суши
Не изглежда добре
10378576
914316
от мен ли зависи дали ще има експедиция
Не мога да предскажа сега
10378569
914316
пак ще има ли ексцесии като днес
Както го виждам - да
10378568
914316
двамата майстори ли ще идват на обекта да фугират
Несъмнено да
10378567
914316
Да или не
Несъмнено да
10378566
914316
утре ще идва ли Дамян на обекта
Изглежда добре
10378565
722338
Ама тя не пуска бойлера ?
Да, определено
10378564
722338
Също и тя плати само 20 лева за ток ?
Не изглежда добре
10378563
722338
И Атанаска плати малко ток 20 лева предния месец ?
Изглежда добре
10378562
722338
А в другия апартамент нямаме ток изобщо,защото няма бойлер там ?
Да
10378561
722338
И от бойлера пак имаме много ток ?
Без съмнение
10378560
722338
И ,защото изключвам бойлера,кожуха му изстива и това харчи много ток ?
Не!
10378559
722338
Защо пак имаме много ток-защото пускам вентилатора в банята ?
Да
10378484
914316
тази новост за която говори ивето на 22 септември ли ще дойде.
Знаците показват да
10378459
646226
Турски ще ми потрябва ли на работата
Твърде вероятно
10378456
646226
Немски ще ми потрябва ли на работата
Несъмнено да
10378453
646226
Английски ще ми потрябва ли на работата
Както го виждам - да
10378449
646226
Ако започна да уча западни езици ще ми потрябва ли на работата
Отговорът ми е не
10378443
795741
Чакаме ли бебче
Твърде вероятно
10378439
646226
Ако започна да уча английски ще ми трябва ли на работата
Да, определено
10378429
99874
Ще ми пише ли
Изглежда добре
10378426
312586
ще срещна ли любовта
Без съмнение
10378410
50166
Ще нанери ли скоро нова жена иван
Твърде вероятно
10378397
663427
Слави Стоев ще ме вземе ли в кабинета
Твърде вероятно
10378375
50166
Ще имат ли Иван и Филипина здраво и хубаво бебе
Да
10378374
50166
Ще имаме ли здраво и хубаво внуче някога
Без съмнение
10378373
50166
Ще имаме ли здраво и хубаво внуче
Не!
10378372
50166
Ще имаме ли догодина здраво и хубаво внуче
Не изглежда добре
10378371
50166
Ще имаме ли здраво и хубаво внуче
Концентрирай се и питай пак
10378350
704019
Наталия добре ли е със здравето
Твърде вероятно
10378349
704019
Наталия ще почне ли работа скоро
Без съмнение
10378348
704019
Наталия ще стане ли бременна от Ненчо
Да
10378307
50166
Догодина ще чакаме ли здраво и хубаво внуче
Определено
10378305
168376
ами клуб 33?
Да, определено
10378303
50166
Догодина ще чакаме ли здраво и хубаво внуче
Питай по-късно
<< По-нови въпроси
По-стари въпроси >>