Нали и догодина със сестра ми ще се видим само за 5 минути и това ще е ?
Хареса ли ти отговора? Ето и линк към него
Можеш да го изпратиш на приятел или да го споделиш в блога си. Също така можеш да използваш един от бутоните по-долу, за да го споделиш в любимата си социална мрежа: