Значи е наистина само заради това ли го правеше ли за да ме наказва ли по този нач. Лиии
Хареса ли ти отговора? Ето и линк към него
Можеш да го изпратиш на приятел или да го споделиш в блога си. Също така можеш да използваш един от бутоните по-долу, за да го споделиш в любимата си социална мрежа: