Преди да почине брат ми ми прехвърли чрез нотариус етаж от къщата.Всички документи са израдни юридически.Питам ще остане ли имота моя собственост завинаги
Хареса ли ти отговора? Ето и линк към него
Можеш да го изпратиш на приятел или да го споделиш в блога си. Също така можеш да използваш един от бутоните по-долу, за да го споделиш в любимата си социална мрежа: