Най-великият въпрос и желание за знание е формулиран от Свети Аврелий Августин ,, Искам да зная за Бог и Душата и нищо друго . Решително нищо.''
Хареса ли ти отговора? Ето и линк към него
Можеш да го изпратиш на приятел или да го споделиш в блога си. Също така можеш да използваш един от бутоните по-долу, за да го споделиш в любимата си социална мрежа: