Магическата
Топка

оздравях ли от сифилис

Хареса ли ти отговора? Ето и линк към него

Можеш да го изпратиш на приятел или да го споделиш в блога си. Също така можеш да използваш един от бутоните по-долу, за да го споделиш в любимата си социална мрежа:
Share to ВКонтакте Share to Одноклассники Share to Google Plus Share to reddit Share to LinkedIn Share to blogger Share to Tumblr Share to Pinterest Share to StumbleUpon
ID Анонимен номер Въпрос Отговор
10375416 265406 оздравях ли от сифилис Разчитай на това
10375409 806324 Да го изтряскам ли на майка ти Да, определено
10375408 873429 тогава ли ще е възхищението на божията църква на небето на същият ден ли. Твърде вероятно
10375407 806324 Там ли си да го туря на майка ти Изглежда добре
10375406 873429 на 8 ноември ли ще е това събитие второто пришествие на нашият господ Иисус Христос на небето на деня Архангелов ден ли Без съмнение
10375394 806324 Там ли си майкати шейба офча тъпа Не изглежда добре
10375393 722338 И срещу дом Младост няма вода ? Знаците показват да
10375392 722338 Значи параклиса няма вода и той в Младост ? Определено
10375391 722338 И баба Мара няма вода и в момента? Знаците показват да
10375390 722338 И тя няма вода,разбира се ? Разчитай на това
10375389 722338 Няма вода и тя,да ? Не изглежда добре
10375388 722338 Кристина и тя няма вода сега ? Питай по-късно
10375387 722338 И в блока на Кристина в Трошево няма вода до игрището ? Не мога да предскажа сега
10375386 722338 И там няма вода долу,да? Несъмнено да
10375385 722338 Параклиса няма вода,високите блокове до него също? Отговорът ми е не
10375384 722338 И в параклиса няма вода до 21 часа ? Много съмнително
10375383 722338 Нали и при Елизабет няма вода в Младост сега? Разчитай на това
10375382 722338 И едно дете не им стигна ? Без съмнение
10375381 722338 Ама с Митко пак живее Елизабет ? Разчитай на това
10375379 722338 Още едно ще има и тя пак ? Както го виждам - да
10375377 722338 Ще има още едно догодина ? Много съмнително
10375376 722338 Ето,познах,още едно дете и тя ще има ? Неясен отговор, питай пак
10375374 722338 И Елизабет пак е бременна и тя сега ? Да, определено
10375373 722338 Да,но са зодия рак и двете деца на Пламен ? Знаците показват да
10375372 722338 Че и жената на Пламен и тя ? Не и след милион години
10375371 722338 Тя забременя на седми октомври 2019-та? Както го виждам - да
10375368 722338 Както Елизабет и тя забременя на седми октомври ? Да
10375367 722338 И миналата година жена му пак забременя октомври ? Както го виждам - да
10375366 722338 Жена му и предния път на Пламен забременя октомври 2019-та ? Както го виждам - да
10375365 722338 Пак юли на първи се роди и второто му дете ? Без съмнение
10375364 722338 Юли пак му се роди и второто дете ? Концентрирай се и питай пак
10375363 722338 Първото му дете се роди 2020-та,сега преди 2 месеца второто дете му се роди ? Не изглежда добре
10375362 722338 Пламен преди 2 години ли му се роди първото дете юли,като на Елизабет ? Отговорът ми е не
10375361 722338 Разчертаха и там ,да? По-добре да не казвам
10375360 211099 ще се омъжа ли? Изглежда добре
10375359 722338 Те още от днес и те разчертаха двора кой къде ще е утре ? Много съмнително
10375358 722338 И гимназиите ще имат ? Несъмнено да
10375357 722338 Утре частната гимназия ще имат ли откриване на учебната година горе ? Без съмнение
10375356 211099 наси ще се оправи ли от психичните си проблеми? Неясен отговор, питай пак
10375355 389640 Да си набия ли една чекия?? Без съмнение
10375354 722338 Е,ето,значи са се върнали от Кранево ? Определено
10375353 722338 И тя е прала килимите й ? Несъмнено да
10375352 722338 Беше там цяло лято,но от утре е на работа ? Много съмнително
10375350 722338 Да,тя цело лято беше на село,но вече е тук ? Питай по-късно
10375349 389640 Да се самозадоволя ли сега? Без съмнение
10375348 722338 Учителката върна ли се от Кранево ? Неясен отговор, питай пак
10375347 722338 Бяха на терасата пак ? Знаците показват да
10375346 722338 Пак ме видяха,че съм аз ? Твърде вероятно
10375344 722338 Те бяха и пак се излагам пред хората,като звъня и на тях ? Както го виждам - да
10375340 722338 Украинците ли сега ми отвориха,не дядо Марин ? Не и след милион години