| ID |
Анонимен номер |
Въпрос |
Отговор |
| 10376488 |
653118 |
ще ми вземат ли кн |
Да |
| 10376484 |
659050 |
Алис ще дойде ли на 16 ти? |
Несъмнено да |
| 10376480 |
659050 |
Ще направя ли хубави групи? |
Несъмнено да |
| 10376476 |
659050 |
Ще имам ли добра работа? |
Разчитай на това |
| 10376444 |
806324 |
Тази вечер ще има пълнена пу т к а |
По-добре да не казвам |
| 10376442 |
722338 |
Но тя октомври си прекрати договора с а1 Атанаска ? |
Не и след милион години |
| 10376438 |
722338 |
Да,защото и слушалките са й на Самсунг ? |
Несъмнено да |
| 10376436 |
722338 |
Да,самсунг с21 има Атанаска ? |
Твърде вероятно |
| 10376435 |
722338 |
Тя си взе телефон Самсунг? |
Разчитай на това |
| 10376434 |
722338 |
И тя е на ограничен план ? |
Както го виждам - да |
| 10376432 |
722338 |
И Атанаска плаща малко телефон сега към а1 23 лева всеки месец ? |
Не изглежда добре |
| 10376421 |
978933 |
Ще успея ли? |
Твърде вероятно |
| 10376419 |
978933 |
Да пробвам ли? |
Несъмнено да |
| 10376417 |
978933 |
Да отида ли? |
Питай по-късно |
| 10376415 |
722338 |
Но и баба Мара този месец ще има малко телефон 10 лева ? |
Определено |
| 10376414 |
978933 |
Ще взема ли сертификат |
Да |
| 10376410 |
722338 |
Дори и баба Таня плаща малко телефон 26 лева ? |
Без съмнение |
| 10376407 |
722338 |
И тя ще има 26 лева телефон ? |
Много съмнително |
| 10376406 |
722338 |
И кака Танче и тя ще има малко телефон 26 лева този месец ? |
Изглежда добре |
| 10376404 |
722338 |
Ние пак ще имаме 64 лева,много ще е ? |
Без съмнение |
| 10376400 |
722338 |
Баба Мара пак ще има 10 лева телефон,но ние пак ще имаме много 64 лева ? |
Не! |
| 10376395 |
722338 |
И не звъни тя на номера с 0700 изобщо от домашния й телефон ? |
Разчитай на това |
| 10376391 |
722338 |
Изобщо не звъни баба Мара на 123? |
Несъмнено да |
| 10376390 |
722338 |
Тя не звъни,като отиде за плаща,й казват колко телефон има ? |
Не! |
| 10376389 |
722338 |
И не звъни баба Мара да проверява сметката на 123 изобщо ? |
Изглежда добре |
| 10376385 |
722338 |
Пак ще има 10 лева,тя не звъни на номера с 0700,като мен ? |
Не изглежда добре |
| 10376383 |
722338 |
И малко телефон ще има баба Мара пак 10 лева ? |
Много съмнително |
| 10376382 |
249009 |
Неделя ще работя с катя |
По-добре да не казвам |
| 10376381 |
249009 |
Неделя ще работя с катя |
По-добре да не казвам |
| 10376380 |
722338 |
Бойлера тя го пуска само на нощната тарифа ? |
Без съмнение |
| 10376379 |
249009 |
Неделя ще работя с йоана |
Много съмнително |
| 10376376 |
722338 |
Тя не пуска и тя бойлера всеки ден,лампите не пали всеки ден и баба Мара ? |
Не! |
| 10376372 |
722338 |
Че,тя и баба Мара ще има малко ток пак този месец 20 лева ? |
Да |
| 10376369 |
249009 |
Понеделник ще почивам |
Несъмнено да |
| 10376368 |
249009 |
Понеделник ще почивам |
Концентрирай се и питай пак |
| 10376366 |
722338 |
А и не пуска бойлера леля Ели всеки ден ? |
Източниците ми казват не |
| 10376363 |
722338 |
И затова имат малко ток 26 лева ? |
Твърде вероятно |
| 10376360 |
722338 |
Горе уредите са изключени,където бяхме ние ? |
Определено |
| 10376358 |
722338 |
Леля Ели не пуска бойлера и горе,там в момента няма никой ? |
Много съмнително |
| 10376357 |
722338 |
Леля Нели не пуска бойлера всеки ден,лампите не палят през деня и затова има малко ток ? |
Както го виждам - да |
| 10376354 |
249009 |
В събота като отида на работа Йоана ще ми се развика |
Не и след милион години |
| 10376353 |
722338 |
Да,старае се и тя да прави и кономии на тока ? |
Не и след милион години |
| 10376352 |
722338 |
Леля Ели защо има малко ток-защото не пуска бойлера през деня всеки ден ? |
Не изглежда добре |
| 10376349 |
249009 |
Събота Йоана ще ме направи на нищо |
Без съмнение |
| 10376348 |
249009 |
Йоана ядосана ми е от калфланда |
Несъмнено да |
| 10376347 |
778297 |
Ще ми пише ли Веселин, докато съм в Банкя |
Без съмнение |
| 10376346 |
249009 |
Йоана ядосана ми е от калфландя |
Разчитай на това |
| 10376345 |
249009 |
Йоана ядосана ми е |
Изглежда добре |
| 10376344 |
778297 |
Ще получа ли подарък от Веселин? |
Както го виждам - да |
| 10376343 |
856176 |
Ще ме приемат ли на работа до края на есента |
Да, определено |