| ID |
Анонимен номер |
Въпрос |
Отговор |
| 10375439 |
806324 |
Аман от болни мозъци |
Определено |
| 10375438 |
806324 |
Пийй си хапчетата и отивай на майка си в п ут ката |
Изглежда добре |
| 10375435 |
873429 |
ще има ли възхищение на божията църква. |
Разчитай на това |
| 10375430 |
806324 |
Ще се насереш лу |
Много съмнително |
| 10375425 |
806324 |
Марауа биклюк |
Без съмнение |
| 10375424 |
806324 |
Мараба парцал |
Много съмнително |
| 10375423 |
873429 |
Да или не |
Източниците ми казват не |
| 10375421 |
806324 |
Дудуци паиш ли ма оооу |
Знаците показват да |
| 10375419 |
265406 |
ТПХА ще намалее ли |
Изглежда добре |
| 10375418 |
806324 |
Там ли си да ти е ба майката нещастната |
Много съмнително |
| 10375417 |
265406 |
васермана ще бъде ли положителен |
Твърде вероятно |
| 10375416 |
265406 |
оздравях ли от сифилис |
Разчитай на това |
| 10375409 |
806324 |
Да го изтряскам ли на майка ти |
Да, определено |
| 10375408 |
873429 |
тогава ли ще е възхищението на божията църква на небето на същият ден ли. |
Твърде вероятно |
| 10375407 |
806324 |
Там ли си да го туря на майка ти |
Изглежда добре |
| 10375406 |
873429 |
на 8 ноември ли ще е това събитие второто пришествие на нашият господ Иисус Христос на небето на деня Архангелов ден ли |
Без съмнение |
| 10375394 |
806324 |
Там ли си майкати шейба офча тъпа |
Не изглежда добре |
| 10375393 |
722338 |
И срещу дом Младост няма вода ? |
Знаците показват да |
| 10375392 |
722338 |
Значи параклиса няма вода и той в Младост ? |
Определено |
| 10375391 |
722338 |
И баба Мара няма вода и в момента? |
Знаците показват да |
| 10375390 |
722338 |
И тя няма вода,разбира се ? |
Разчитай на това |
| 10375389 |
722338 |
Няма вода и тя,да ? |
Не изглежда добре |
| 10375388 |
722338 |
Кристина и тя няма вода сега ? |
Питай по-късно |
| 10375387 |
722338 |
И в блока на Кристина в Трошево няма вода до игрището ? |
Не мога да предскажа сега |
| 10375386 |
722338 |
И там няма вода долу,да? |
Несъмнено да |
| 10375385 |
722338 |
Параклиса няма вода,високите блокове до него също? |
Отговорът ми е не |
| 10375384 |
722338 |
И в параклиса няма вода до 21 часа ? |
Много съмнително |
| 10375383 |
722338 |
Нали и при Елизабет няма вода в Младост сега? |
Разчитай на това |
| 10375382 |
722338 |
И едно дете не им стигна ? |
Без съмнение |
| 10375381 |
722338 |
Ама с Митко пак живее Елизабет ? |
Разчитай на това |
| 10375379 |
722338 |
Още едно ще има и тя пак ? |
Както го виждам - да |
| 10375377 |
722338 |
Ще има още едно догодина ? |
Много съмнително |
| 10375376 |
722338 |
Ето,познах,още едно дете и тя ще има ? |
Неясен отговор, питай пак |
| 10375374 |
722338 |
И Елизабет пак е бременна и тя сега ? |
Да, определено |
| 10375373 |
722338 |
Да,но са зодия рак и двете деца на Пламен ? |
Знаците показват да |
| 10375372 |
722338 |
Че и жената на Пламен и тя ? |
Не и след милион години |
| 10375371 |
722338 |
Тя забременя на седми октомври 2019-та? |
Както го виждам - да |
| 10375368 |
722338 |
Както Елизабет и тя забременя на седми октомври ? |
Да |
| 10375367 |
722338 |
И миналата година жена му пак забременя октомври ? |
Както го виждам - да |
| 10375366 |
722338 |
Жена му и предния път на Пламен забременя октомври 2019-та ? |
Както го виждам - да |
| 10375365 |
722338 |
Пак юли на първи се роди и второто му дете ? |
Без съмнение |
| 10375364 |
722338 |
Юли пак му се роди и второто дете ? |
Концентрирай се и питай пак |
| 10375363 |
722338 |
Първото му дете се роди 2020-та,сега преди 2 месеца второто дете му се роди ? |
Не изглежда добре |
| 10375362 |
722338 |
Пламен преди 2 години ли му се роди първото дете юли,като на Елизабет ? |
Отговорът ми е не |
| 10375361 |
722338 |
Разчертаха и там ,да? |
По-добре да не казвам |
| 10375360 |
211099 |
ще се омъжа ли? |
Изглежда добре |
| 10375359 |
722338 |
Те още от днес и те разчертаха двора кой къде ще е утре ? |
Много съмнително |
| 10375358 |
722338 |
И гимназиите ще имат ? |
Несъмнено да |
| 10375357 |
722338 |
Утре частната гимназия ще имат ли откриване на учебната година горе ? |
Без съмнение |
| 10375356 |
211099 |
наси ще се оправи ли от психичните си проблеми? |
Неясен отговор, питай пак |